Otes sistemi nedir?
Otes, kurumsal sistematik tedarik yapan şirketlerin ihtiyaçları, talepleri ve beklentileri dikkate alınarak geliştirilen; oto hasar ve bakım dosyalarının yönetimi, denetimi, raporlanması ve ürün ve hizmet tedariki amacıyla kullanılan; iş süreçlerinin, işçilik ve ürün maliyetlerinin en aza indirilmesi hedefiyle gerçekleştirilen, online çalışan bir sistemdir.

Yetkileri farklı olan kullanıcıların, belirlenen kriterlerle sistemde akışı sağladıkları online çalışan bir tedarik yönetim sistemidir.

Süreci tetikleyen uygulamalardan, dosya yönetimine; tedarikçilerden servislere; pert araç satın almacılarına kadar farklı amaçlarla tedariğin bir parçası olan unsurların yönetildiği bir sistemdir.

Otes'in farkı nedir?
Otes, hasar/bakım dosya yönetiminde halen kullanılmakta olan sistemlerin tüm imkân ve özelliklerine sahip olmasının yanı sıra, kurumsal firmaların hasar/bakım dosya denetim ve yönetiminde, maliyetlerin düşürülmesinde önemli derecede rol oynayan özellikleri ile fark yaratmaktadır.

otes'te kurumsal firmanın tepe yönetimi, tüm sistemi ekran üzerinden monitörleyebilir ve domine edebilir.

otes, kurumlara sistem dikte etmez, ana çekirdek üzerine kurumların geleneksel yapılarına uyumlu özel uygulamalar geliştirir.

otes, sistemin yaratıcısının maniplasyonuna kapalıdır. Tam rekabetle çalışan ve anlık verilerle oluşan bir yapıdır.

otes, dosya yöneticisinin "dosyayı yönetmek" haricindeki işleri üzerinden almıştır. "Eşleştirme" modülü sayesinde bir araç için "Sağ Far" tedarik etmek için "Sağ Far" şeklinde kayıt edilmesi yeterlidir.

otes'te tedarikçiler listelerini "anlık" olarak oluştururlar. Sistem bu listelerin oluşumunda maniplasyona izin vermez, kontrolü yönetime bırakmadan kendisi yapar. Tüm tedarikçi listeleri anında aktif olur.

otes'te tedarikçi/dosya yöneticisi/servis noktası gibi aktörleri kurumlar kendi insiyatifleriyle ekran üzerinden yönetirler.

otes, ileri teknoloji ürünüdür. Her türlü ortamda en yüksek performansla çalışır.

otes, tedarikçilerin ekran üzerinden ön-fiyatlamaya katılımını sağlar.

Demo uygulamalar için iletişim bilgilerimiz

© otes - ifco ltd. şti 2011